web tasarım

medyav-beyaz-logo

MedyaV+ olarak siz değerli müşterilerimize en iyi web tasarım ve uygulamalarını sunmaktayız. İstekleriniz doğrultusunda kullanıcı deneyimini de ön planda tutarak yaptığımız web sitelerini, son  teknoloji ürünlerinde olması gereken alt yapıda geliştirip, sizlere yeni nesil web teknolojilerine taşımaktayız.

Yüksek Performans

Yaptığımız web tasarım projelerinde maximum performans alabilmek için alt yapıda en seçkin ve popüler yazılım ve kitaplıkları kullanmaktayız. Dizayn tarafında ise elimizdeki ölçümlemelere ve A/B testlerine göre çıkarılmış dizayn kalıpları doğrultusunda kullanıcıların alıştığı yapıda bir dizayn gerçekleştirerek kullanıcı deneyimini üst seviyede tutuyoruz.

Modüler Yapı

Modüler yapı seçeneğimiz sayesinde, sonradan isteyebileceğiniz istekler doğrultusunda sürekli olarak geliştirmeye müsait profesyonel alt yapıda geliştirme yapıyoruz.

Dinamik Yönetilebilir Yapı

Hızlı içerik güncellemelerini  sizlerde yapabilirsiniz. Web sitenize  7/24 yeni içerik eklemesi ve güncellemesi yapabileceğiniz bir yapıdadır.

Tamamen Seo Uyumlu

Web Tasarım projelerinde tüm yazılımın Google ve diğer arama motorlarına uygun bir şekilde geliştirmesini yaparız. İçerikleriniz çok kısa zamanda Google ve diğer arama motorlarında çıkmaya başlar ve kullanıcılar arama motorlarında aramalar yaparak sizleri bulmaya başlarlar.

Hemen Arayın : +90 262 721 2109

Tüm Cihazlara Duyarlı

Yaptığımız Web Tasarım projesinde; Yapı tüm cihazlarda en iyi şekilde görüntülenecek ve kullanıcının en kolay kullanabileceği şekilde tasarlanır ve geliştirilir.  Tasarım cihaza ve kullanıdığı tarayıcıya ve onun özelliklerine duyarlı çalışmaktadır.

seooptimizasyon
Tum-reklam-hizmet-paneli

Güvenli Yönetim Paneli

Tüm müşterilerimize tek bir panel üzerinden hizmet vermekteyiz. ( http://mm.medyav.com.tr ) MedyaV+ Müşteri Merkezi Paneli  üzerinden bizden aldığınız tüm hizmetleri, ödemelerinizi , sorularınızı ve hizmetinizle ilgili yapılan işlemleri görüntüleyebilirsiniz. Web Tasarım Hizmeti aldığınızda sizlere panelimiz üzerinden Web Site Yönetimi, Seo Durum Raporu ve Analytics Hizmetlerini aktifleştirmekteyiz.

Alt Yapı ve İş Ortaklarımız

Web Tasarım Projenize bağlı olarak CDN hizmeti gerekirse bu çözümü amazon s3 ile sunuyor diğer barındırma çözümlerini digitalocean üzerinden karşılamaktayız.

Projedeki veri büyüklüğüne ve sorgu durumuna bağlı olarak genelde veri tabanı  olarak MySQL kullanmaktayız.

Arayüz geliştirmede HTML5, CSS3, JQUERY eklentileri  ve bir çok Javascript kitaplık kullanarak geliştiriyoruz, hazır yapı olarak Twitter Bootstrap kullanmaktayız.

BackEnd kısmında PHP dilinde MVC mimarisinde bir çok kitaplık kullanarak yazılım geliştirmekteyiz.

Web Tasarım Hizmetlerimizden Faydalanın

Sizlerde profesyonel Web Tasarım ekibimizden, hızlıca yararlanmak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurmanız yeterli.

Adınız

Telefon

Web Adresiniz

Epostanız

medyav-beyaz-logo

Medyav+ kurumsal anlamda da kendisini sürekli geliştiren bir yapıya sahiptir. Reklam tanıtım ve yazılım hizmetleri alanında “Geleceğe Yatırım Yapacak” çalışmalar ortaya koymaktadır.