arama motoru optimizasyonu

medyav-beyaz-logo

Google doğal arama sonuçlarında web sitenizin üst sıralarda yer alması için yapılan Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) çalışmasında web sitenizde uygulanacak değişiklikler ile web siteniz doğal arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer alır.

 

Temel olarak SEO uzmanlarımız web siteniz için anahtar kelimeleri belirler, sitenizin analizlerini ve rakip analizlerini gerçekleştirerek, gerekli site içi optimizasyon ve dışı optimizasyonları oluşturarak, arama motoru sonuçlarında sizin için seçilen anahtar kelimelerde zirveye ulaşmanız için gereken optimizasyon çalışmalarını başlatır.

 

Bu optimizasyon çalışmaları Google’da ilk sıralarda kalıcı olmanıza yöneliktir..

Site İçi Optimizasyon

SEO çalışmaları için gereken en önemli parçalardan biri de site içi optimizasyondur. Bu süreçte sitenin içeriğini değerlendiriyoruz ve iyileştirmek için neler yapılabileceğini belirliyoruz. Daha sonrasında ise site için uygun anahtar kelimelerin sağlamasını yapıyoruz.

Site Dışı Optimizasyon

Site dışı SEO optimizasyonu denince akla gelen ilk şey, link inşası oluşturmaktır. Bu konuda müşterilerimizin site içeriklerini analiz edip, uygun çalışmayı onlara sunuyoruz. Aynı zamanda en az organik aramalar kadar etkili olan sosyal medya pazarlaması konusunda da öneriler vererek, sitenin kendi konumunda online varlığını büyütmesini sağlıyoruz.

Arama Motoru Hizmetlerimizden Faydalanın

Sizlerde profesyonel Arama Motoru Optimizasyon ekibimizden, hızlıca yararlanmak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurmanız yeterli.

Adınız

Telefon

Web Adresiniz

Epostanız

medyav-beyaz-logo

Medyav+ kurumsal anlamda da kendisini sürekli geliştiren bir yapıya sahiptir. Reklam tanıtım ve yazılım hizmetleri alanında “Geleceğe Yatırım Yapacak” çalışmalar ortaya koymaktadır.