Hizmetlerimiz?

google reklam

Hedef kitleniz ürün ve hizmetlerinizi Google’da arandığında ve ilgili içerikteki web sitelerini ziyaret ettiklerinde gösterilen en etkili, ekonomik, esnek, ölçülebilir ve sonuç odaklı reklam modelidir.

yandex reklam

Yandex’te aktif olarak yüzbinlerce Türk kullanıcıya reklamlarınızı ulaştırıyoruz.Her geçen gün daha fazla Türk kullanıcısının ilgisini çekip , kullanıcı kitlenizi günden güne artırıyoruz.

online medya planlama

Online Medya Planlama; verilmek istenilen mesajın medya kanalları aracılığı ile hedef kitleye ulaştırılması öncesi yapılan planlama işlemidir.

yazılım & proje

Web yazılım ve projelerde önceliğimiz yapılacak olan yazılımın algoritmasını çıkararak bugün ve yarın olacak tüm ihtiyaçlarınıza dönük çalışmaların temelini hazırlarız

web tasarım

Kullanıcı deneyimleri ön planda tutarak firmaların taleplerini ve ihtiyaçlarını en doğru şekilde yansıtıp kullanışlı,tüm tarayıcı ve cihazlarda uyumlu web tasarım çalışmasını hazırlamaktayız.

seo optimizasyon

Arama motoru optimizasyonu web siteniz için analizlerle belirlenmiş sonuç odaklı, doğru anahtar kelimelerle doğal arama sonuçlarında üst sıralarda yer almanızı sağlayan en etkili ve kalıcı yoludur.

facebook reklam

Facebook reklam vermek, hayran sayfanızın hedef kitlesini genişletebilir, ürün, hizmet ve ya fikriniz için hedef kitle belirleyebilir ve bunu o kitleye duyurabilirsiniz.

instagram reklam

Türkiye’de en çok kullanılan sosyal mecralardan biri olan Instagram’da, hemen reklam vermeye başlayabilir yeni müşteriler kazanabilirsiniz.

twitter reklam

700 Milyon’un üzerinde kullanıcısıyla Twitter, küçük, orta ve büyük işletmeler için reklamlar vasıtası ile hedef kitlelerine ulaşabilme imkanı vermektedir.

mail marketing

Kişilerin mesajınızı okumalarını, markanızla bağlantı kurmalarını ve ürününüzü satın almalarını kolaylaştırın. Tek bir kanala takılı kalmayın. Herkese, onların tercih ettiği kanaldan ulaşın.

mobil uygulama

Medyav+ mobil uygulamalar alanında şirketler için fırsatlar sunmakta ve şirketlerin istekleri doğrultusunda tüm mobil platformlarda (IPhone, IPad, Android) kurumsal uygulamalar geliştirmektedir.