Google Reklam

medyav-beyaz-logo

Google Adwords Konusunda
Profesyonel Destek mi Arıyorsunuz ?

Hesaplarınızı yüzlerce Google Adwords hesabı yönetmiş deneyimli ekip arkadaşlarımız ücretsiz inceleyerek, reklam maliyetlerinizi düşürecek önerilerde bulunsun.

Farkımız

İnternet reklamcılığı adına herşeyi değil, sadece en iyi bildiğimiz ve tek işimiz olan arama motoru reklamcılığını yapıyoruz. Siz de sadece bu işe odaklanmış bir ekiple fark yaratın, bizi seçerek rakiplerinizden ayrılın.

Veri

Verilere dayalı reklamcılık yapıyoruz. Ölçemediğimiz hiçbir sonucu iyileştiremeyeceğimizin farkındayız. Bu nedenle sonuçları ölçülebilen ve detaylı raporlarla desteklenen kampanyalar kurguluyoruz.

Nasıl?

Reklam kampanyalarınız hazırlanmadan önce sizi dinler ve hedeflerinizi anlayarak önceliklerinize uygun sonuçlar alabileceğiniz AdWords kampanyaları kurgularız. Müşteri temsilciniz reklam yayının her fazında sizinle iletişimde olur.

Raporlama

Reklam bütçenizin size ne kadar kazandırdığını ölçmek, sürdürülebilir reklam yatırımı için çok büyük önem arz eder. Bu bağlamda yatırım getirinizi anlamak için Google’ın araçlarıyla ölçümleme yapıyor ve raporluyoruz.

Ücretsiz Bilgi İçin Formu Doldurun

Google Adwords reklamları ile İşinizi Büyütmek istiyorsanız, aşağıdaki formu doldurmanız yeterli.

Adınız

Telefon

Web Adresiniz

Epostanız

medyav-beyaz-logo

Medyav+ kurumsal anlamda da kendisini sürekli geliştiren bir yapıya sahiptir. Reklam tanıtım ve yazılım hizmetleri alanında “Geleceğe Yatırım Yapacak” çalışmalar ortaya koymaktadır.