email marketing

medyav-beyaz-logo

Kişilerin mesajınızı okumalarını, markanızla bağlantı kurmalarını ve ürününüzü satın almalarını kolaylaştırın. Tek bir kanala takılı kalmayın. Herkese, onların tercih ettiği kanaldan ulaşın.

 

Medyav+ Email marketing ile SPAM filtrelerine takılmadan gönderi yapmak, email marketing, sosyal medya ve mobil pazarlama kampanyalarınızı en üst seviyede bireyselleştirmek, entegre etmek ve ölçmek mümkündür. Üstelik bu stratejinin uygulanması hiç de tahmin ettiğiniz gibi karışık ve önceden öngörülemeyen bir süreç gerektirmiyor.

Bülten Hazırla

Var olan şablonlarımızı veya sizin hazırlamış olduğunuz tasarımları kullanarak kolayca e-bülten hazırlayarak toplu mail gönderimlerinizi yapabilirsiniz.

Gönder

Müşteri listenize kolayca hazırlamış olduğunuz bültenleri hızlı bir şekilde toplu mail gönderebilirsiniz.

Dönüşüm Takibi

Gönderdiğiniz bültenleri kim, ne zaman, hangi cihazdan açmış ve nereye tıklamış rahatlıkla görebilir, email marketing kampanyanızın verimliliğini ölçümlendirirsiniz.

Mail Marketing Hizmetlerimizden Faydalanın

Toplu mail gönderimi işlerinizi yeni bir seviyeye çıkartmak için hemen deneyin.

Adınız

Telefon

Web Adresiniz

Epostanız

medyav-beyaz-logo

Medyav+ kurumsal anlamda da kendisini sürekli geliştiren bir yapıya sahiptir. Reklam tanıtım ve yazılım hizmetleri alanında “Geleceğe Yatırım Yapacak” çalışmalar ortaya koymaktadır.